Twilight Türkiye
Hoşgeldinizz...

Lütfen Sitemizden Yararlanabilmek ve Katkıda Bulunmak İçin Üye Olunuz.

Eğer Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapınız.

İyi Forumlar
Yönetici

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Türkiye
Hoşgeldinizz...

Lütfen Sitemizden Yararlanabilmek ve Katkıda Bulunmak İçin Üye Olunuz.

Eğer Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapınız.

İyi Forumlar
Yönetici
Twilight Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic Kültürü

Gothic Kültürü Empty Gothic Kültürü

Mesaj tarafından CaLpoL Paz Haz. 14, 2009 3:45 pm

Gotik kültürü hayat tarzı olarak yaşayan insanlar farklı görüntüleri ve dawranışları nedeniyle şiddete maruz kalabiliyorlar

Kısa bir süre önce İngiltere,Londra da yaasayan Tasha Maltby ve erkek arkadası Dani Graves de gotik kültüürn dezawantajlarından birini nasip aldı

Çünkü müzik teknolojisi bölümünde okuyan bu çiftin ilğinç bir zewki wardı25 yasındaki Dani19 yasındaki sewgilisi Tasha yı boynuna bir tasma gecirerek tıpkı bir köpek gibi sokaklarda dolastırıyordu

Ama çiftin asıl sıkıntısı sokakta onlara fırlatılan garip bakışlar değil, onları Bu otobüse köpekler binemez diyerek otobüse alamayan bir şoför oldu

Tasha Yaptıgı sey tam bir ayrımcılık hatta faşistlik Ben kendimi bir evcil hayvan olarak we bu sayede de kolay bir hayat yasıyorum Yemek yada temizlik yapmam,yanımda Dani olmadan hiçbir yere cıkmam Size tuhaf gelebilir ama ikmizde cok muttluyuz Bu benim kendi tercihimKimseye bir zararımız yok diyordu
CaLpoL
CaLpoL
Admin
Admin

Aslan Mesaj Sayısı : 46
Lakap : Şurup xD

- Similar topics